Gençlikle birlikte güç, güç ve Joe’dan daha derine inme yeteneği geliyor ve tek yapmam gereken bu.

Gençlikle birlikte güç, güç ve Joe’dan daha derine inme yeteneği geliyor ve tek yapmam gereken bu.

Boks krallığı, Pacman’in bir kez daha kuyuya gidip gitmeyeceğine göre bölünmüştür. Roy Jones Jr gibi bazıları şampiyonun deneyimine inanıyor. Sugar Ray Leonard gibi diğerleri, meydan okuyucunun karşılaştırmalı gençliğiyle uyumludur.

Bu kalbim Pacquiao diyor. Lucas Matthysse ve Adrien Broner’a karşı son galibiyetlerinde eski haline benzediğinden, bu kafa da perusled.

Eğer haklıysak, emin olun ki Manny v Floyd 11 olasılığının zirveyi yükselteceğinden emin olun. Bir kez daha. İyi şanslar Amir.

 

 

"

Frank Warren, Daniel Dubois’i Joe Joyce ile karşı karşıya getirmenin kariyerinin ‘en büyük riski’ olduğunu kabul etti. 

Pek çok kişi Dubois’i ağır siklet bölümünün geleceği olarak görüyor ancak Joyce’a karşı bir çatışma, şimdiye kadarki en zor sınavı olacak. 

Warren ‘Evet, şüphesiz olacak (bir risk). Muhtemelen en büyük risk.

Joe Joyce (solda) ve Daniel Dubois (sağda) Nisan ayında tüm İngilizlerin katıldığı büyük bir kavgada buluşacak

Dubois şimdiye kadarki yükselişinde mükemmeldi ancak Frank Warren, Joyce’un büyük bir risk olduğunu düşünüyor

Daniel için büyük bir sıçrama – kariyerinin bu aşamasında böylesine önemli bir dövüşte mücadele etmek, bu yüzden verilmesi gereken büyük bir karar.

Kariyerinin bu aşamasında Daniel, dahil olduğum en ağır siklet. O olağanüstü bir yetenek. ‘ 

Ancak Warren, Dubois’i Joyce’a katarak neden endişelendiğini anlatmaya devam etti. 

Diye ekledi: ‘Daniel’in dayanıklılığı konusunda endişelenmiyorum. Benim tek endişem Joe’nun engin tecrübesidir – ne kadar süredir boks yaptığı. Ve o namağlup, kazanan bir dövüşçü.

Warren, bunun bir organizatör olarak aldığı ‘en büyük risk’ olduğunu söyleyecek kadar ileri gitti

Joe 34 yaşında, önemli ve yüksek donanımlı bir amatör kariyere sahip, engin deneyime sahip ve bir profesyonel olarak mükemmel bir performans sergiledi. Yani Daniel için büyük bir adım. Onun istediği bir kavga. Sanırım kavga er ya da geç olacak. ‘   

Ağır sıklet ikili, merakla beklenen bir hesaplaşma için Nisan ayında O2 Arena’da buluşacak. 

Henüz onaylanmasa da 18 Nisan büyük olasılıkla tarih olacak. 

Sportsmail’e, Dubois’nın çantanın biraz daha büyük bir bölümünü alacağı ve İngiliz Milletler Topluluğu unvanının hatta olabileceği söylendi.

DANIEL DUBOIS’İN MÜKEMMEL REKORU:  

14

13 

0  

adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

JOE JOYCE’UN MÜKEMMEL REKORU:  

10 

9

adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

Dubois yenilmez kalır ve kendini bir gün dünya şampiyonu olmaya adar

Her iki adam da henüz profesyonel olarak yenilgiyi tatmadı ve yıl içinde dünya şampiyonluk dövüşlerini hedefliyor. 

Joyce geçen yıl Alexander Ustinov, Bryant Jennings ve eski dünya şampiyonu Bermane Stiverne’i yenerken Dubois, Kyotaro Fujimoto ve Nathan Gorman ile hafif bir iş çıkardı.1xbetgiris

Yenilgi, Dubois için kariyerinin bu aşamasında kariyerinin sonu olmayacak, ancak ağır sıklet gagalama düzeninde nerede olduğunun mükemmel bir göstergesi olacak.  

"

Frank Warren, Daniel Dubois ve Joe Joyce’un bu yıl Nisan ayında tüm İngiliz ağır sıklet çatışmasında bir araya geleceğini resmen açıkladı, bu şartların kabul edilmesinin ardından.

22 yaşındaki ‘Dinamit’ lakaplı Dubois, 34 yaşındaki Joyce O2 Arena’da buluştuğunda, ‘Deneyim satın alamayacağınız bir şey ve bende tonlarca var’ dedi.

‘Juggernaut’ Joyce, profesyonel olarak ilk çıkışını, Dubois’in amatör olarak uzun ve başarılı bir kariyerinin ardından, 2015 Avrupa ve İngiliz Milletler Topluluğu oyunlarında altın sonrası gümüş madalya kazanan beş ay sonra, Ekim 2017’de yaptı.

Şimdi her iki dövüşçü de ağır siklet bölümündeki bir sonraki büyük adımı atmak istiyor. Dubois, galibiyet için 2/7 ile bahisçilerin favorisi olarak geliyor. Her iki savaşçının da tutkusu, 12 ay içinde çekilen bir dünya şampiyonluğu.

Tarih, saat ve konum artı kanal, istatistikler dahil olmak üzere Dubois vs Joyce hakkındaki en son bilgiler için aşağı kaydırın & kayıtlar, alt kart, bilet fiyatları ve son oranlar.

22 yaşındaki Daniel Dubois, bugüne kadarki en zorlu mücadelesinde 34 yaşındaki Joe Joyce ile karşı karşıya

Dubois, Joyce’a karşı ne zaman?

Daniel Dubois ve Joe Joyce arasındaki tüm İngiliz ağır sıklet karşılaşması 11 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek.

Kavga ne zaman gerçekleşecek?

Dövüş zamanı henüz açıklanmadı, ancak Dubois vs Joyce’un alt kartla İngiltere saatiyle 22:00 civarında gerçekleşmesini bekleyebiliriz.

Kavga nasıl izlenir? 

Mücadele, İngiltere’deki izleyiciler için BT Spor Gişesi’nde canlı olarak gösterilen bir PPV etkinliği olacak.

Kavga nerede gerçekleşiyor?

Dubois vs Joyce dövüşü Londra’daki O2 Arena’da gerçekleşecek.

Her iki dövüşçü de O2 Arena’da son kez hem Dubois hem de Joyce’un geçen yıl sırasıyla Nathan Gorman ve Bryant Jenning’le yaptıkları kavgalarda ana karşılaşmalarında yer aldı.

Londra’daki O2 Arena, Dubois’nın Joyce ile çatışmasına sahne olacak 

Joyce, Bryant Jenning’e karşı mücadelesini Temmuz 2019’da O2 Arena’da UD ile kazandı.

Dubois, Temmuz 2019’da O2 Arena’da Nathan Gorman’ı beşinci turda nakavtla kazandı. 

Biletler ne kadar?

Biletler, 7 Şubat Çarşamba günü GMT saatiyle 12: 00’den itibaren, fiyatlar 40 £ ‘dan başlayıp O2 Arena’da 400 £ ring kenarına kadar. 

Dubois vs Joyce için biletler veya üzerinden satın alınabilir. 

Daniel Dubois İstatistikleri ve Kayıtları 

Birleşik Krallık

22 

Nisan 2017

6 ft 5 inç (196cm)

78 inç (198cm)

14

14

41 

13

0

Aralık 2019: Kyotaro Fujimoto – İkinci turda kazandı KOS Eylül 2019: Ebenezer Tetteh – Birinci turda kazandıTemmuz 2019: Nathan Gorman – Beşinci turda kazandı Nisan 2019: Richard Lartey – Dördüncü turda kazandı KOM Mart 2019: Razvan Cojanu – İkinci turda kazandı KO adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

Joe Joyce İstatistikleri ve Kayıtları 

Birleşik Krallık

 Ekim 2017

6 ft 6 inç (198cm)

80 inç (203 cm)

10

10

40 

 9

0

Temmuz 2019: Bryant Jennings – Oybirliğiyle kararla kazandı Mayıs 2019: Alexander Ustinov – Üçüncü tur TKO ile kazandı Şubat 2019: Bermane Stiverne – Altıncı turda kazandı Aralık 2018: Joe Hanks – Birinci turda kazandı KOS Eylül 2018: Iago Kiladze – Beşinci turda kazandı adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

Dubois vs Joyce underercard’da kimlerin görüneceği henüz bir açıklama yapılmadı. En son güncellemeler için bu alanı izleyin. 

Daniel Dubois vs Joe Joyce oranlar 

Daniel Dubois – 2 / 7Joe Joyce – 5 / 2Draw – 25 

 

Dubois by KO, TKO veya Diskalifiye – 4 / 6Dubois Karar veya Teknik Karar ile – 7/2 Joyce, KO, TKO veya Diskalifiye – 8/1 Karar veya Teknik Karar ile Joyce – 4/1 

* Oranların izniyle  

adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""}) paylaşımlar "

Sanki canavarın nakavtının kendisi, ağır sıklet evrenin mevcut efendileri için yeterince ürkütücü bir uyarı değilmiş gibi, Daniel Dubois, Cumartesi gecesi bilincini kaybettiği rakibi için endişelenip endişelenmediğini sorduğunda şunu söylemişti: ‘Onun yerine onu. benden.’

Güney Londra’nın varisi Anthony Joshua, Tyson Fury ve Deontay Wilder daha sonra ekledi: ‘Tabii ki şimdi iyi olduğu için mutluyum’ – ki Kyotaro Fujimoto, yerde secde ederken birkaç uzun, endişeli dakikalar boyunca oksijen pompalandıktan sonra görünüyordu.

Ama sonra Dubois ekledi: “İçinde bulunduğumuz oyunun riski bu.” Gerçekten de, herkesin kabul ettiği gibi, iplerin arasından tırmanacak kadar cesur. Sadece özellikle böyle şok ve dehşet ateş gücüne sahip biriyle bir yüzüğü paylaşırken.

Daniel Dubois (solda) ağız sulandıran bir 2020 için Kyotaro Fujimoto’yu yere serdi

Dubois jab, birkaç efsaneninkilerle karşılaştırılmaya başlıyor – Larry Holmes, aralarında hiç de az değil – ve o ramrod, Fujimoto’yu ikinci raundun başlarında düşürdü. 

Bu artık kendi başına bir silah. 

Herhangi bir tartışmayı saniyeler sonra sona erdiren sağ, bir nükleer kuvvettir ve Dubois bariz olanı ifade etti: “Sağla indiğimde, iyi geceler.

Japonlar, bu yıl beş dövüşten 5 nakavt yapan Dynamite ile eşleşemedi

Çingene Kralı AJ ve Bronz Bombacı o darbenin gök gürültüsünü dinliyor muydu, ardından Fujimoto’nun kafası tuvale çarptığında meydana gelen kaza mı? 

Fury ve Wilder’ın Şubat’taki rövanş maçında buluşacağı Las Vegas’ta duyulacak kadar yüksek sesle geldi. 

Her ihtimale karşı Dubois onlara “Senin için geliyorum” dedi. 

Muhtemelen 2020’nin sonundan önce, WBC, WBA, IBF, WBO, IBO ve bu üçünün aralarında tuttuğu lineal unvanlar için zorunlu bir meydan okuyucuya yükselmesini bekledi. 

Bu, sadece 22 yaşına geldiğinde profesyonel rekorunu oluşturan 13 KO dahil 14’e eklemek için birkaç ağır galibiyet gerektirecek. 

22 yaşındaki oyuncunun, sıraya dizilmiş bir Joe Joyce dövüşüyle ​​daha zorlu bir rakiple karşılaşması bekleniyor.

Dubois’in organizatörü Frank Warren, adamının Nisan 2020’de O2 Arena’da savaşma olasılığının yüksek olduğunu söyledi

İlki Nisan ayında O2’de, önümüzdeki ay Almanya’da Marco Huck’a karşı Avrupa ağır siklet şampiyonluğu için teklif veren gümüş Olympian Joe Joyce karşısında olabilir.

Organizatör Frank Warren şöyle diyor: ‘Dereck Chisora ​​gibilerine Daniel’la tanışmaları için çok para teklif ettik, ancak yanıt vermedik. 

“Ama Joe büyük bir adam ve eğer Huck’ı yenerse, onu İngilizler, İngiliz Milletler Topluluğu ve Avrupa unvanları için eski moda, büyük bir yerel savaş olacağına ikna edebiliriz.” 

O zaman dünya? Dubois: ‘İstedikleri zaman.’

 

"

Joe Joyce, önümüzdeki ay merakla beklenen İngiliz ağır sıklet mücadelesinde boğaza gideceğini ve erken bir nakavt zaferi arayacağını açıkladı.

Frank Warren tarafından ‘yılların en büyük yerel ağır sıklet çatışması’ olarak adlandırılan ikili, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında savaşacaktı, ancak her seferinde salgın nedeniyle kavga iptal edildi. 

Şimdi hesaplaşma 28 Kasım için planlandı ve kazananın gelecekte bir dünya şampiyonluğu çekimi için kendisini birinci konumda bulması bekleniyor.

Joe Joyce, Daniel Dubois karşısında erken bir nakavt galibiyetini alacağından emin olduğunu iddia etti

Dubois (solda), birkaç ertelemenin ardından önümüzdeki ay rakibi Joyce ile karşı karşıya geliyor.

hisse

, Joyce, ilk birkaç turda bir nakavt galibiyetini yakalayabileceğinden ve ‘gerçekten güzel dövüşlere’ geçebileceğinden emin.

Dedi ki: ‘Orada şu anda olduğu gibi başka kavga yok. Kariyerim için harika bir mücadele. 

Dubois’yı yendiğimde beni gerçekten güzel dövüşlere hazırlayacak. Benimle olmak istediğim yer arasında duran tek şey Dubois, yani çok kolay. Onu bitirmem ve devam etmem gerekiyor.

Daha genç ve daha taze ama ateşten geçmedi ve bazı gerçek testler yaptırdı. Tehlikeli, güçlü boks becerileri ve harika bir sağ kolu. Bana temiz bir şekilde vurursa, onu hissedeceğim, bu yüzden mücadelede hazırlıklı ve dikkatli olmalı ve onu derin sulara götürmeliyim.

Öne çıkıp bir sürü yumruk atmayı ve bununla nasıl başa çıktıklarını görmeyi seviyorum. Dövüşçüye ve dövüşün nasıl gelişeceğine bağlı olarak ihtiyacım olup olmadığını değiştirebilirim.

Sanırım 12 tur gitmeyecek ve biri yerde bitecek. Hadi onu nakavt etmeyi deneyelim çünkü fazla mesai için para almıyorsun. ‘ 

Gary Newbon Sports Show’da konuşan Dubois, yaş farkının kendisine fayda sağlayacağını düşünüyor

Joyce (solda), eski oyuncu oybirliğiyle alınan Bryant Jennings’e karşı sahada

Dubois (sağda) on beş profesyonel maçta rakibinden sadece birini nakavt edemedi.

23 yaşındaki Dubois hala gelişmekte olan bir yetenek ama ağır siklet bölümünün yıldız isimlerini alarma geçirecek kadar göstermiş durumda. 12 yaş büyük Joyce’la Dubois, yaş farkının ona bir avantaj sağlayacağından emin. 

O ekledi: ‘Bunu on yılın en büyük kavgalarından biri olarak görüyorum. Bence (yaş farkı) çok büyük bir fark olacak. Gençliği satın alamazsınız ve bu benim tarafımdan olan bir şey. Gençlikle birlikte güç, güç ve Joe’dan daha derine inme yeteneği geliyor ve tek yapmam gereken bu.

‘Kendimi geliştirdiğimi hissediyorum ve henüz elimden en iyisini göstermedim. Gerçekten oraya gitmek ve sahip olduğum her şeyi gösterip göstermek ve kendime neler yapabileceğimi göstermek istiyorum.

O zorlu bir rakip. Sert, sağlam ve size düşünmeniz için bir dakika bile vermiyor. Ben 12 tura çıkmaya hazırım ama ondan önce biterse şaşırmam.

“Bu (dünya unvanı) kesinlikle girmek istediğim kurs. Bir dünya şampiyonluğu kazanma ve bunu ben gitmeden önce yapma hedefine ulaşmak istiyorum.” 

 

hisse "

Joe Joyce, Ekim ayında Britanyalıyla yaptığı hesaplaşmada ivme kazanmak için Michael Wallisch’e karşı üçüncü tur TKO zaferi kazandı.

34 yaşındaki mağlup olmayan boksör, Almanlara karşı kazandığı zaferde amansızdı, çünkü pek çok profesyonel dövüşten 11 galibiyet elde etti.

‘Juggernaught’ lakabına sadık kaldı ve yarışmayı Stratford’daki BT Sport stüdyosunda vahşi bir sağ ve vücut atışıyla bitirdi. 

Joe Joyce dönüş maçında Michael Wallisch’i ikna edici bir şekilde üç turda yendi

Joyce, üçüncü tur TKO zaferi kazanırken Wallisch’i üç kez devirdi.

Joe Joyce gelmeyi bırakmıyor &# 128563; Juggernaut, savaşı sona erdirmek için büyük bir darbe indirdi &# 128074;

– BT Sport’ta boks &# 129354; (@BTSportBoxing)

Wallisch ilk turda kendine hakim oldu ve bazı sağlam yumruklar attı, ancak 2016 Olimpiyat gümüş madalyası ritmini buldu ve ikinci turda çok daha rahattı.

Joyce, Alman halatlara tökezledikten sonra güçlü bir vücut vuruşuyla başının üstüne bir darbe indirdikten sonra Wallisch’i yere serdi.

Wallisch turun sonuna kadar devam etti, ancak üçüncü turda hakem maçı çağırmaya karar vermeden önce iki kez yere düştü.

Joyce şimdi devam edip yenilmez arkadaşı Brit Daniel Dubois ile bu yıl yüzleşmeye hazır.

Joyce, dövüşten sonra BT Sport’a şunları söyledi: ‘Düştüğüm için tüm saygımla, büyük bir çaba gösterdi.

Benim gibi o da kilitliydi (salgın nedeniyle) ve bazı ağır darbeler aldı. Yüzük pastasından çıktım ve onu oradan çıkardım. ‘

Joyce şimdi çabalarını 24 Ekim’de Londra’daki O2’de savaşacağı Dubois’e odaklayacak.

Dubois ile 14 maçta 13 KO galibiyetiyle yenilmez bir rekora sahip olan büyük bir maç olacak.

Maçtan sonra müstakbel rakibine seslenerek, ‘Tam bir eğitim kampından senin için geliyorum. Hazırlanacak bolca vaktim var ve hazır olacağım. ‘

"

ve Joe Joyce nihayet bir dünya şampiyonluğundan önce tüm İngiliz savaşları için bir tarih ve yer buldu.

Çift 24 Ekim’de O2’de çarpışacak.

22 yaşındaki Dubois, İngiliz şampiyonluğunu kazanmanın favorisi olacak ve gelecek yılın sonuna veya 2022’nin başlarına doğru bir dünya şampiyonluğu teklifine gidecek.

Daniel Dubois ve Joe Joyce’un ağır sıklet çatışması 24 Ekim’e ertelendi

hisse

Hem o hem de gümüş Olympian Joyce, Temmuz tarihinin koronavirüs salgını tarafından sarsılmasına rağmen eğitimde kaldı.

Organizatör Frank Warren, fanların O2’ye girmesine izin vermek için önümüzdeki dört ay içinde kilitleme kısıtlamalarının daha da hafifletileceğini umuyor.

Hükümet yönergelerine sıkı bir şekilde uyulmaya devam edilecektir.

Joyce (10-0, 9 nakavt) ve Dubois (14-0, 13 nakavt) bir dünya şampiyonluk mücadelesine dokunma mesafesinde ve kazanan, zorunlu bir yarışmacının başlıca yönetim organlarından biriyle pozisyonunu belirlemek için sıraya girecek. ve boş olan EBU Avrupa Ağır Siklet Şampiyonasını kupa dolaplarına eklemenin yanı sıra.