A continuación mencionamos algunas formas en las cuales identificamos el material de un patrocinador y algunos puntos que se relacionan con el product que deseamos llamar su atención: Todo el contenido de un material que se encuentre en WebMD y que es creado o proporcionado por un patrocinador se identifica bajo la etiqueta “De nuestro patrocinador”, “Patrocinado por”, “Promocionado por” o “Por (Nombre del patrocinador)”

A continuación mencionamos algunas formas en las cuales identificamos el material de un patrocinador y algunos puntos que se relacionan con el product que deseamos llamar su atención: Todo el contenido de un material que se encuentre en WebMD y que es creado o proporcionado por un patrocinador se identifica bajo la etiqueta “De nuestro patrocinador”, “Patrocinado por”, “Promocionado por” o “Por (Nombre del patrocinador)”

Komponent lub większość opracowania jest pobierana przez skalpel do oceny pod mikroskopem.

Wiele raków naskórka jest wyleczonych i wykrywanych, zanim się rozprzestrzenią. Czerniak, który rozprzestrzenił się na wiele innych narządów, jest największym wyzwaniem terapeutycznym.

Standardowe środki na zlokalizowaną podstawną komórkę i komórkę, która jest płaskonabłonkowa i powodują niewiele skutków ubocznych. Małe guzy są wycinane chirurgicznie, usuwane przez skrobanie naskórka i kauteryzację elektryczną, które są obecnie zamrażane w ciekłym azocie lub zabijane niską dawką.

Pierwotne guzy najpierw usuwa się chirurgicznie w rzadkich przypadkach, gdy rak podstawnokomórkowy lub płaskonabłonkowy zaczął rozprzestrzeniać się poza miejscowe miejsce na skórze. Wtedy do klientów można skierować radioterapię, immunoterapię w postaci i prawie nigdy. Ale reakcje na leczenie są krótkotrwałe i rzadkie. Rzadcy pacjenci z komórkami o wyższym poziomie, które są płaskonabłonkowe, dobrze reagują na mieszaninę kwasu retinowego (jego pochodnej) i interferonu (forma białka zwalczającego chorobę określanego w laboratoriach do immunoterapii). Kwas retinowy może zapobiegać nawrotom raka u klientów, u których usunięto guzy, ale jest zbyt mało dowodów, aby pomóc któregokolwiek z tych środków. Wismodegib (Erivedge) umożliwia leczenie rzadkich przypadków miejscowo zaawansowanego lub przerzutowego raka podstawnokomórkowego i obecnie wykazał zdolność do zmniejszania tych guzów. Sonidegib (Odomzo) może być stosowany do opieki nad klientami z lokalnie zaawansowanymi komórkami podstawowymi, którzy być może nie są perspektywami operacji lub radioterapii. Prawdopodobnie można go dodatkowo wykorzystać w przypadku nawrotu po napromienianiu lub operacji.

A jest bardzo częstym, łagodnym rozwojem na własną rękę. Lekarze nazywają to „łagodnym”, co oznacza, że ​​nie powoduje. Może pojawić się później w życiu, po około 40 roku życia. Najprawdopodobniej zajdzie na twoją twarz, głowę, górną część ciała, ramiona lub proste plecy. Niemniej jednak może się pojawić wszędzie.

Zwykle lekarz może po prostu ocenić, co jest rogowaceniem łojotokowym. Tak może być, albo twój lekarz nie jest pewien, usunie narośl i przyjrzy się dokładniej, jeśli się martwisz.

Ogólnie ma okrągły lub owalny kształt. Ma kolor od jasnobrązowego do czarnego. Na początku wydaje się miękki i gładki, jak aksamit miłości. Może to dotyczyć wielkości grosza.allegro reprostal

Z biegiem czasu rogowacenie, które jest łuszczącym się łuszczącym się i gęstym łojotokiem, jak wosk ze świecy, który przykleja się do warstwy skóry. Może stać się tak duża, jak moneta o wartości pół dolara.

To może nie jest bolesne. Po dotknięciu może wydawać się tłusty, miękki lub szorstki.

Może swędzieć. Często może ocierać się o odzież i stać się prawdziwym sposobem golenia i innymi przedmiotami, które robisz. Ważne jest, aby nigdy nie zeskrobać, nie wybierać ani nie pocierać lokalizacji.

Lekarze nie wiedzą, co powoduje rogowacenie łojotokowe. Dlatego nie ma sposobu, aby naprawdę ich unikać.

Sytuacja ma tendencję do problemów rodzinnych. Może pojawić się w trakcie lub miałeś.

Niektóre testy pokazują również, że słońce może odgrywać rolę. Jednak należy przeprowadzić więcej badań, biorąc pod uwagę, że wzrosty pojawiają się z doświadczeniem światła słonecznego lub bez niego.

Nie są zaraźliwe. Chociaż powszechne jest posiadanie nie tylko jednego, ale wielu, jeśli go masz, nie rozprzestrzeni się on na inne osoby lub inne części ciała. Na ogół nie znikają całkowicie same.

Częściej niż nie, rogowacenie, które jest przyczyną problemów łojotokowych. Ale zrób konsultację, jeśli zauważysz niektóre z poniższych:

 • Bardzo ci przeszkadza, staje się podrażniony lub zaogniony.
 • Obserwujesz jednocześnie wiele wzrostów. Ogólnie rzecz biorąc, wyglądają na 1 lub 2 we właściwym czasie, zwiększając ilość.
 • Wskazuje to na poprawę lub szybki rozwój.
 • Krwawi i nie goi.

Jeśli coś z tych rzeczy się wydarzy lub jeśli po prostu nie podoba ci się, jaki rodzaj rozwoju pojawia się lub wydaje się na twoim własnym naskórku, zostanie on wyeliminowany.

jest to, które rośnie na częściach twojego ciała, które otrzymują całkowicie dużą ilość światła słonecznego. To normalne, że czujesz się zaniepokojony, jeśli twój lekarz poinformuje cię o tym, ale pamiętaj, że jest to najmniej ryzykowny rodzaj, jaki masz. Dopóki jest wcześnie, możesz wyleczyć się, gdy złapiesz.

Jest mało prawdopodobne, aby rozprzestrzenił się z własnego naskórka na wiele innych elementów ludzkiego ciała, niemniej jednak może dotrzeć do tkanki kostnej lub innego mięśnia pod skórą. Kilka środków może temu zapobiec i wyeliminować.

Guzy zaczynają się jako małe guzki, które często błyszczą na twoim własnym nosie lub reszcie twarzy. Możesz je kupić na dowolnej prawej części ludzkiego ciała, razem z tułowiem, stopami i rękami. Jeśli masz sprawiedliwą skórę, prawie na pewno w pełni to zrozumiesz.

Rak podstawny ruchomy często rozwija się niezwykle stopniowo i czasami nie pojawia się przez kilka lat po ekstremalnym lub długotrwałym narażeniu na działanie promieni słonecznych. Możesz się go dostać w młodszym wieku, jeśli masz do czynienia z całkowicie dużą ilością światła słonecznego lub korzystasz z łóżek opalających.

Rak podstawny ruchomy może wyglądać różnie. Zauważysz rozwój naskórka w kształcie kopuły z naczyniami w środku. Może być w kolorze czerwonym, brązowym lub czarnym.

Na początku powstaje podstawowa komórka, taka jak na przykład malutki „perłowy” guzek, który wygląda jak pieprzyk koloru ciała lub nawet pryszcz, który nie znika całkowicie. Często te wzrosty mogą wyglądać na ciemne. A może możesz również zobaczyć błyszczące czerwone lub czerwone plamy, które są nieco łuszczące się.

Innym objawem, który należy wziąć pod uwagę, jest po prostu woskowaty, trudny rozwój naskórka.

Basal mobile są delikatne i mogą krwawić bez wysiłku.

Główną przyczyną raka mobilnego będą promienie ultrafioletowe (UV) przechodzące przez światło słoneczne lub pochodzące z snu opalającego.

Ilekroć promienie UV uderzają w twoją warstwę skóry, w miarę upływu czasu DNA może zostać przez nie uszkodzone w komórkach warstwy skóry. DNA rządzi prawdziwą metodą rozwoju tych komórek. W miarę upływu czasu uszkodzenie DNA powoduje powstawanie guzów nowotworowych. Ta metoda zajmuje wiele lat.

Ty i twój lekarz złapaliście to, jeśli właśnie u Ciebie zdiagnozowano, ciesz się. We właściwym czasie jest uleczalny, zwłaszcza gdy zostanie wcześnie wykryty i rozwiązany.https://yourpillstore.com/pl/ Wraz z naprawdę szeroką gamą planów leczenia do wyboru, w zależności od jego rodzaju.

z pewnością musisz skonsultować się ze swoim lekarzem w sprawie zalet i wad każdego z nich, zanim wybierzesz to, co jest dla Ciebie odpowiednie.

W przypadku przedraków, drobnych raków lub tych znajdujących się w warstwie wierzchniej naskórka terapia może być dość łatwa. Istnieje wiele praktyk, które nie wymagają skaleczeń ani obciążeń, które są niepotrzebne dla reszty ludzkiej anatomii. Żele i maści. leki celują w komórki i niszczą je, podczas gdy leki wywołujące reakcję oporną mówią mechanizmom obronnym organizmu, aby zaatakować pewien obszar. Dostępnych jest wiele typów miejscowych obu, które można łączyć z obszarem dotkniętym naskórkiem. W zależności od zastosowanego typu terapii, terapia może trwać od 2 razy do trzech miesięcy i powodować lekki lub skrajny dyskomfort dla skóry. Płynny azot. Twój lekarz może zalecić zamrożenie guza skóry, który jest rakowy. Z pewnością mógłby tego potrzebować, może raz lub dwa, niemniej jednak zasadniczo zabija komórki rakowe. Twoja warstwa skóry będzie musiała się pokrywać, ale jak tylko się zagoi, pozostanie ci tylko blizna.

Raki podstawnokomórkowe i komórkowe, które są rakami płaskonabłonkowymi, będą dwoma najczęściej występującymi rakami naskórka. Zwykle w ich leczeniu stosuje się leczenie chirurgiczne. Te procesy często trwają od kilku minut do jednej godziny i wymagają tylko sia.Excision, który jest lokalny. Twój lekarz używa ostrza, aby usunąć, również część skóry, która jest wolna. Jest to proces, który jest szybki, często wymaga i na pewno pozostawi bliznę. Elektrodesykacja i łyżeczkowanie. Ta akcja uzyskuje swój tytuł poprzez narzędzie, które jest łyżeczką w kształcie łyżki. Użyje igły elektrycznej do sondowania skóry wokół tego obszaru, aby zabić wszelkie pozostałości komórek rakowych po tym, jak twój lekarz usunie komórki rakowe. Możesz zduplikować tę metodę może raz lub dwa razy podczas wizyty w kasie, a prawdopodobnie skończy się na bliznie. Dzięki tej operacji lekarz usunie szczupłe warstwy naskórka z obszaru, który jest dotknięty, przejrzyj je pod mikroskopem znaleźć złośliwe komórki. Często zajmuje to wiele godzin, ponieważ lekarz powtarza to zadanie, usuwając cienką warstwę i umieszczając ją pod mikroskopem, aż przestaje widzieć komórki nowotworowe. jest typowy dla nowotworów zlokalizowanych na twarzy.

Robert Preidt HealthDay Reporter

PIĄTEK, 6 marca 2020 r. (HealthDay News) – osoby, które zmarły współmałżonek lub partner, rzadziej chcą być zdeterminowane klinicznie, aby przeprowadzić, ale prawie na pewno zginą w wyniku tego badania, które jest nowe.

Analiza informacji z badań populacyjnych przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii i Danii w latach 1997-2017 ujawniła, że ​​osoby, które straciły partnera lub małżonka, były o 12 procent mniej skłonne do bycia identyfikowanymi niż inne osoby.

Ale ludzie pogrążeni w żałobie, którzy mają absolutnie najbardziej poważną formę, czyli 17 procent, prawie na pewno zginą w rezultacie niż pozostali.

„Wiele aspektów może wpłynąć na sukces czerniaka. Nasza praca sugeruje, że rozpoznanie czerniaka u osób pogrążonych w żałobie zajmuje zwykle więcej czasu, być może dlatego, że kochankowie odgrywają ważną rolę, rozpoznając wcześnie” – powiedział główny scenarzysta Angel Wong, badanie przeprowadzone na londyńskich klasach higieny i medycyny tropikalnej.

Opóźnione wykrycie może opóźnić diagnozę, zanim guzy nowotworowe przejdą do stadiów, które są późniejsze, jeśli są zwykle bardziej agresywne i trudniejsze do leczenia.

„Wsparcie dla osób, które niedawno pogrążyły się w żałobie, w tym pokazanie, jak dokładnie sprawdzać zawsze ich naskórek, może być niezbędne do bardzo wczesnego wykrywania raka skóry, a tym samym do zwiększenia sukcesu” – powiedział Wong podczas premiery wiadomości na uczelni.

Autorzy zaproponowali, aby członkowie rodziny lub opiekunowie przeprowadzali badania naskórka osób pogrążonych w żałobie, a pracownicy opieki medycznej również zintensyfikowali swoje badania.

Wyniki zostały przesłane 3 marca do British Journal of Dermatology.

„Ci, którzy nie mają partnera, muszą z całą pewnością zachować czujność podczas sprawdzania naskórka, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach, np. Proste plecy, głowa i uszy” – skomentował dr Walayat Hussain związany z brytyjskim Stowarzyszeniem.

„Rak skóry jest po prostu infekcją, która będzie występować najczęściej u osób starszych, które dodatkowo prawie na pewno będą pogrążone w żałobie, dlatego skóra, której celem jest doradztwo, tak jak w przypadku tego zespołu, z pewnością musi budzić niepokój” – powiedział Hussain podczas premiery.

Informacje WebMD od dostawcy HealthDay DOSTAWCY: Londyńska klasa higieny i medycyny tropikalnej, premiera wiadomości, 4 marca 2020 r. Copyright © 2013-2020 HealthDay. Wszelkie wolności zastrzeżone.

22 maja 2020 – Chemiczne filtry przeciwsłoneczne zapewniają najlepszą ochronę i biją ludzi, którzy mają składniki mineralne lub w 100% naturalne, takie jak na przykład tlenek cynku, odkrywa nowy raport Consumer Reports.

Na tegorocznej liście „Najlepszych filtrów przeciwsłonecznych” eksperci ocenili 53 usługi i produkty w kilku grupach. W raporcie przedstawiono także oddzielny ranking dla chemicznych filtrów przeciwsłonecznych bez oksybenzonu, a także spojrzał na chemiczne i mineralne filtry przeciwsłoneczne.

W badaniu przeprowadzonym w 2016 roku, boffins, który z oksybenzonem zmywa pływaków, zagraża ciągłemu dobrostanowi raf koralowych. Zaleca unikanie oksybenzonu dla dzieci ze względu na problemy z umiarkowanymi właściwościami hormonalnymi.

Podobnie jak w poprzednich latach Consumer Reports kupuje usługi i produkty z półki. Testują trzy przykłady, najlepiej z różnymi, dużymi liczbami, dla każdego z trzech. Produkty są przez nich wysyłane do laboratorium w celu sprawdzenia ich pod kątem ochrony przed promieniowaniem SPF i promieniowaniem ultrafioletowym A (UVA).

SPF, czyli element zabezpieczający przed światłem słonecznym, zwiększa zdolność ochrony przeciwsłonecznej, aby głównie chronić przed konsekwencjami widoczności promieni UVB. Testerzy używają ilości, która jest standardową wartością kremu przeciwsłonecznego w prostokącie o wymiarach 2 na 3 cale w odniesieniu do pleców dla panelistów, którzy testują towar. Zanurzają się w wannie z wodą, wystawiają następnie na działanie promieni UV z symulatora światła słonecznego. później testerzy sprawdzają ich zaczerwienienia i podają dzień oceny.

Aby sprawdzić promieniowanie UVA, Consumer Reports pracuje nad testem porównywalnym z testem wymaganym przez Food And Drug Administration dla producentów filtrów przeciwsłonecznych, którzy chcieliby oznaczyć swoje produkty lub usługi jako „szerokie spektrum”.

Pięć pozycji uzyskało „sugerowany” wynik Consumer Reports.

5 sugerowanych pozycji składa się z trzech kremów i dwóch aerozoli. Wszystkie to chemiczne filtry przeciwsłoneczne, a wszystkie pięć wyborów zawiera oksybenzon, tak jak w przeszłości. „Wiemy, że filtry przeciwsłoneczne są kluczową częścią ogólnego planu ochrony przeciwsłonecznej” – mówi Don Huber, dyrektor ds. Bezpieczeństwa produktów, w raporcie, chociaż zdajemy sobie sprawę, że istnieją obawy dotyczące oksybenzonu. „Wykazano, że zapobiega poparzeniom słonecznym oraz zmniejsza zagrożenie i minimalizuje starzenie się naskórka, a nasza ocena opiera się na zdolności, jaką jest filtrowanie promieni UV produktu”.

 • Balsam Coppertone Ultra Guard SPF 70, 8 USD
 • CVS wellness Ultra Protection Sun Lotion SPF 70, 9 USD
 • Solimo (Amazon) Ogólny balsam ochronny SPF 50, 6 USD
 • inwestor Joe’s Spray SPF 50+, 6 USD
 • Neutrogena Beach Defense Water + Sun Protection Spray SPF 70, 13 USD

lekarze stosują chirurgię Mohsa (znaną również jako operacja Mohsa, która jest mikrograficzna. Celem jest usunięcie maksymalnej możliwej jej ilości przy jednoczesnym zachowaniu zdrowej tkanki. Warstwy są usuwane pojedynczo we właściwym czasie i badane pod mikroskopem do całkowitego zniknięcia większości z nich, co zmniejsza możliwość konieczności leczenia, które w przyszłości będzie stanowić operację.

Pracownik służby zdrowia znany jako Frederick Mohs opracował terapię w latach trzydziestych XX wieku. Podczas gdy w ostatnich latach uczestniczyli w nim nowi ludzie, wielu chirurgów liczy na to, że będą się nimi zajmować. Uważa się, że jest to absolutnie najbardziej skuteczny sposób leczenia, który jest skutecznym dwoma z najbardziej powszechnych: (BCC) i (SCC). Może być stosowany do leczenia innych postaci raka naskórka.

Operacja Mohsa jest najbardziej korzystna w tych scenariuszach:

 • guzy raka warstwy skóry prawdopodobnie będą nawracać lub niedawno powróciły jako ostatnia terapia.
 • Znajduje się w integralnej części ludzkiego ciała, gdzie niezbędne jest utrzymanie maksymalnej możliwej ilości zdrowej tkanki.
 • Jest szczególnie duży lub szybko rośnie.
 • Ma to nierówne krawędzie.

Operację Mohsa przeprowadza się w miejscu pracy lub miejscu pracy, mając laboratorium znajdujące się w pobliżu. W ten sposób lekarz może łatwo zbadać tkankę po jej usunięciu. Operacja często trwa około 4 godzin, a Ty w ten sam dzień wrócisz do domu. Niemniej jednak może zostać dłużej, dlatego zarezerwuj cały dzień.

Przed zabiegiem lekarz lub pielęgniarka oczyści to miejsce. Następnie wykorzystają specjalny długopis, który to opisują i wstrzykną do warstwy skóry lekarstwa, a to oznacza, że ​​nie poczujesz żadnego dyskomfortu.

Lekarz usunie widoczną część za pomocą skalpela. Zlikwiduje również cienką warstwę mięśni poniżej zauważalnej cysty i założy tymczasowy bandaż. Mięsień zostanie następnie przewieziony do laboratorium w celu obejrzenia pod mikroskopem. Jeśli mimo wszystko pojawią się guzy nowotworowe, zostanie wyeliminowanych więcej poziomów, jeden we właściwym czasie, aż zapomnisz, że pojawiają się guzy nowotworowe.

Odcięcie skóry zajmuje zwykle zaledwie kilka minut, ale analiza może zająć dużo więcej czasu, być może nawet godzinę. Możesz chcieć przynieść przysmak do jedzenia lub coś w tym rodzaju, aby nauczyć się bardzo pomagać spędzać cały czas.

Powiadomienie o tym bezpośrednio, aby zrezygnować z kupowania danych osobowych dla mieszkańców Kalifornii

Możesz oczekiwać od naszych użytkowników wyborów, które dokładnie określają, w jaki sposób wykorzystujemy ich informacje. Kalifornijska ustawa o ochronie prywatności konsumentów („CCPA”) zapewnia mieszkańcom Kalifornii najlepsze sposoby decydowania o „sprzedaży” tych danych osobowych, zgodnie z pełnym opisem w naszym.

Spersonalizowany marketing

CCPA szeroko opisuje „sprzedaż”, ale czasami może również obejmować udostępnianie przez nas informacji o Tobie, takich jak identyfikator pliku cookie lub adres IP, zewnętrznym partnerom reklamowym, którzy mogą wykorzystywać te informacje w naszym imieniu, aby pomóc nam w dostarczaniu reklam w Witryny WebMD, a także witryny internetowe osób trzecich, które posiadamy.

Twoje alternatywy

Jak dokładniej opisano w naszym, abyś mógł zapewnić większą kontrolę nad swoimi alternatywami prywatności, wdrożyliśmy autoryzowany mechanizm DAA (Digital Advertising Alliance), który polega na rezygnacji z marketingu opartego na zainteresowaniach. Na dole każdej strony internetowej dotyczącej Witryn WebMD zobaczysz projekt logo AdChoices (który wygląda tak:). W naszej flagowej aplikacji WebMD wybór reklam można znaleźć na ekranie „Ustawienia”. Klikając projekt logo dotyczący witryn internetowych WebMD lub postępując zgodnie ze wskazówkami do flagowej aplikacji WebMD, otrzymasz ekran, który może określić większość bieżących firm, z których korzysta WebMD do kierowania reklam dostosowanych do Twoich wymagań, zarówno dotyczących WebMD Witryny internetowe oraz w ramach flagowej aplikacji WebMD również na stronach internetowych osób trzecich. Możesz zarządzać tymi reklamami za pomocą opcji w tym oknie, jeśli chcesz zatrzymać te dostosowane reklamy z WebMD. Naciskając symbol znajdujący się w kierunku tytułu sprzedawcy z powodu tego ekranu, uzyskujesz informacje o tym, jak dokładnie i gdzie ten sprzedawca nam pomaga w związku z dystrybucją reklam.

DAA dodatkowo oferuje podstawową rezygnację z udostępniania niektórych danych stronom trzecim uczestniczącym w programie za pośrednictwem narzędzia DAA WebChoices.

Rezygnacje można zapisać dzięki przekąskom. W przypadku, gdy usuniesz pliki cookie lub jeśli Twoja przeglądarka internetowa blokuje przekąski, Twój plik cookie rezygnacji może znacznie dłużej istnieć wraz z alternatywnymi opcjami rezygnacji, które mogą nie być honorowane. Zwykle nie przechowujemy ani nie mamy dostępu do mechanizmów, które są objęte klauzulą ​​opt-out w tym dokumencie i zazwyczaj nie odpowiadamy za ich procedurę.

Desde los inicios de WebMD, regularmente, hemos buscado patrocinadores y anuncios publicitarios de organizaciones, fabricantes y otros líderes importantes dedicados an información that is proporcionar salud y estilos de vida. Estos patrocinadores, los cuales se encuentran en una forma de anuncios publicitarios, nos que that is upgran entreguemos materiales galardonados sin costo alguno para usted. WebMD ofrece a los patrocinadores la oportunidad de entregar sus mensajes de mercadeo ag e información sobre sus productos y servicios publicar that is al informaciones o enhaces dentro de nuestro sitio. Nosotros tomamos diferentes pasos para asegurar que usted pueda claramente identificar el contenido de este material que ofrecemos, antes de que usted lo vea, y el está that is cual el control editorial de nuestros patrocinadores, por lo tanto, usted podria tomar Decisiones bien documentadas si desea ver el material o no. Para más información, lea nuestra.

Para largir claramente entre el contenido del product de WebMD y el contenido que es creado o proporcionado por uno de nuestro patrocinadores, nosotros siempre calificamos material that is ese “De nuestro patrocinador”, “Patrocinado por”, “Promocionado por” o “Por ( Nombre del patrocinador) ”. Aunque el contenido del material de un patrocinador está sujeto a la, de WebMD, no está sujeto a la de WebMD. El patrocinador es responsable de la exactitud y objetividad del contenido de su material y no es revisado por el Departamento Editorial de WebMD para aprobar su exactitud, objetividad o equilibrio.

A continuación mencionamos algunas formas en las cuales identificamos el material de un patrocinador y algunos puntos que se relacionan con el product que deseamos llamar su atención:

 • Todo el contenido de un material que se encuentre en WebMD y que es creado o proporcionado por un patrocinador se identifica bajo la etiqueta “De nuestro patrocinador”, “Patrocinado por”, “Promocionado por” o “Por (Nombre del patrocinador)”.
 • En los angeles parte de arriba de cada página del material de nuestros patrocinadores, colocamos un texto aclaratorio que informa que el contenido en esta página fue creado o proporcionado por el patrocinador y el está that is cual su único control editorial.

Zespół jedzenia (NES) to stan, który łączy przejadanie się w nocy z problemami w nocy. Dzięki NES dużo jesz po kolacji, a właściwie jesz i konsumujesz, gdy wstajesz w nocy.

Jeśli masz NES, jesz co najmniej jedną czwartą po obiedzie. Ten fakt również cię niepokoi.

Jeśli to ty, a także wstajesz, aby zjeść co najmniej dwa razy, możesz mieć nes, jeśli masz co najmniej trzy razy w tym tygodniu:

 • brak apetytu każdego dnia
 • chęć, która jest silna, spożywać między kolacją a
 • cztery do pięciu wieczorów w tygodniu
 • Przekonanie, że jedzenie jest ważne, aby odpocząć lub wrócić do odpoczynku
 • Nastrój depresyjny, który znacznie się pogarsza w godzinach nocnych

Zespół nocnego jedzenia różni się znacznie od objadania się. Dzięki BED masz większe szanse na zjedzenie dużej ilości posiłków podczas samotnego siedzenia. To, że jesz mniejsze ilości w ciągu nocy, jeśli masz NES, jest prawdopodobne.

NES może również różnić się od związanych ze snem. W przypadku NES pamiętaj, że wcześniej spędziłeś noc.

To jeszcze nie jest określone. Lekarze uważają, że może to być związane z problemami z cyklem snu i wybudzaniem niektórych hormonów. Zmiany w Twojej rutynie i rutynie odpoczynku nie są odpowiedzialne.

Prawie na pewno będziesz mieć problem, jeśli masz nadwagę lub inną. Krótka historia i nadużywanie narkotyków są znacznie bardziej typowe u osób z NES.

NES dotyka nieco więcej niż 1 na 100 osób. Jeśli tak, istnieje prawdopodobieństwo 1 na 10, że masz ją u siebie.

Naukowcy znajdują powiązanie, które jest możliwe, NES i genetyka. Uważa się, że istnieje gen o nazwie PER1, który ma dotykowy zwrot w zarządzaniu ludzkim zegarem biologicznym. Boffins uważają, że problem z genem może powodować NES. Konieczne są dalsze badania.

Jest północ, a poza tym po prostu zjadłeś torbę wielkości przyjęcia, cztery plasterki resztek pizzy i pięćdziesiąt procent tacy z ciastkami. To nie jest twój czas, aby to zjeść. Te kluczowe szaleństwa stają się jedną z rzeczy, które są regularne.

A to oznacza, że ​​czujesz się z dala od kontroli, zniesmaczony i zestresowany.

Czy to może być objadanie się?

Zbyt częste jedzenie jest normalne. Wszyscy od razu wróciliśmy na trzecią kolację przy każdej okazji i czuliśmy się przygotowani na pop po uczcie.

Obżeranie się lub BED jest znacząco różne. Jest to ciągły problem natury psychologicznej. Prawdopodobnie masz to w przypadku, gdy spożywasz ogromną ilość jedzenia – znacznie więcej niż konsumowaliby inni ludzie – w szybkich ramach czasowych (w okresie 2 godzin, co najmniej jeden dzień w tygodniu przez trzy miesiące).

Inne wskazania BED to:

 • Sekretne zachowanie: objadasz się, jeśli jesteś sam. Może to nastąpić później w nocy lub na parkingu, co oznacza, że ​​restauracja jest szybka. Możesz „pozbyć się dowodu” i ukryć opakowania lub pojemniki na posiłki.
 • Gromadzenie żywności: Możesz przechowywać torby z chipsami ziemniaczanymi lub przekąskami w szafce lub pod łóżkiem.
 • brak kontroli: nie masz naładowanej energii po prostu na to, ile jesz lub kiedy powinieneś przestać. Po napadzie czujesz się nieswojo kompletnie.
 • Nietypowy wzorzec żywieniowy: Możesz spożywać delikatnie przez cały dzień, bez ustalonych godzin posiłków. A może zjadasz trochę, czyli małe posiłki lub pomijasz je razem.
 • Rytuały żywieniowe: możesz nadmiernie żuć lub nie pozwolić, aby potrawy stykały się z potrawą. Możesz po prostu spożywać pokarmy, które są niektórymi zespołami – na przykład jedząc tylko jogurt.
 • Bez przeczyszczania: nie robisz niczego, aby pokonać dodatkowe kalorie, na przykład zmusić się do rzucania się, nadmiernego wysiłku fizycznego i zażywać środki przeczyszczające.

objadanie się często pojawia się w odniesieniu do skali, jednak stale. Nie musisz być jej właścicielem.

Uzdrowienie z objadania się (BED) nie następuje jednorazowo. Podczas regeneracji poczujesz się, jakbyś musiał się napić. Możesz także nawrócić. W miarę upływu dni pragnienia często przychodzą mniej, a ponadto mogą być mniej wymagające.

Dzięki terapii dowiesz się, jak radzić sobie z silnymi uczuciami. Jeśli tak się stanie, nauczysz się nimi zarządzać.

Terapia obejmuje zmiany stylu życia, które pomogą Ci się upić, oraz zalecenia, które pomogą Ci w każdej chwili.

Jeść . Osoby, które objadają się, mają w rzeczywistości przewidywalne nawyki. Wiele osób nie zje, zje lekki lunch, a potem będzie głodować i jeść za dużo popołudnia. Jedz o regularnych porach w ciągu dnia. Terminowe, przewidywalne posiłki to sposób, który długo zapewnia energię podczas objadania się.

zapobiec chęci. Prawie na pewno przesadzisz, jeśli przetworzona żywność i słodycze osiągnęły zasięg ręki. Ułóż swoje smakołyki. Odwiedź sklep i rozkoszuj się kieliszkiem. Ale zapasy to nie są lodówka z galonami.

opracować system wsparcia. Wybierz nieliczną rodzinę lub kumpli, z którymi możesz skonsultować się w sprawie bitew. Pamiętaj, że oni muszą być w stanie cię zachęcić, kiedy czujesz się przygnębiony, kiedy wybierasz.

Możesz znaleźć pomocną grupę. Spędzisz trochę czasu z ludźmi, którzy myślą o podróży, która jest taka sama. Co więcej, te relacje nie mają więzi emocjonalnych, które towarzyszą członkom rodziny.

Wyruszyć. to tylko środek łagodzący, który jest świetny, może zdziałać cuda dla nastroju. Normalne związki chemiczne podnoszące poziom ducha, które przynoszą, mogą pomóc w stłumieniu.

Pamiętaj, aby zadać swojemu lekarzowi pytanie, jaki rodzaj treningu jest najbardziej przydatny, zwłaszcza jeśli masz problemy zdrowotne.

Zidentyfikuj wyzwalacze, które są emocjonalne. Będziesz musiał dowiedzieć się, co ma tendencję do popychania cię jako objadania się. Czy to mogła być złość? Udaremnienie? Monotonia? Czy to możliwe, gdy świętujesz to, że jesteś? Skoncentruj się na uczuciach, które przełączają przełącznik, i wykorzystuj je jako wskaźniki.

Łagodzić: uśmierzać . Dowiedz się, jak radzić sobie w trudnych chwilach. Niektóre opcje obejmują:

 • prowadził wypoczynek
 • Głębokie ćwiczenia

Stres sprawia, że ​​twój funt, ból brzucha i pocenie się dłoni. Ten rodzaj stresu może również utrudniać samodzielne opanowanie niezdrowego jedzenia, takiego jak objadanie się.

Odkryjesz jednak sposoby radzenia sobie z niepokojem bez patrzenia na posiłki. Najpierw musisz wiedzieć o powiązaniu strony internetowej między objadaniem się a stresem.

Stres powoduje zarówno przejadanie się, jak i chęć przejadania się. To typowe dla niektórych organizmów, które wykorzystują posiłki, aby poradzić sobie ze stresem, a także innymi uczuciami, które chcą całkowicie wyłączyć – w tym złość, smutek i monotonia.

Może to spowodować okres objadania się podobny do tego:

 • jeśli jesteś zestresowany, dużo przyswajasz.
 • czujesz się źle lub martwisz się o przyrost masy ciała, co powoduje, że po przejadaniu się jesteś bardziej zestresowany.

Stresujące rzeczy, które mogą powodować przejadanie się, obejmują:

 • Życie, które jest ważne, jak na przykład przeprowadzka
 • Być nękanym
 • Utrata członka rodziny
 • kwestie pieniężne
 • dylematy w rodzinie
 • trudności w biurze

Około 1 na 4 osoby, które objadają się, ma w rzeczywistości inny stan zwany.

Jak dzień, który jest zły w jakimkolwiek biurze lub nieestetycznym rozstaniu, sprawia, że ​​masz ochotę nurkować na czele jako pole przekąsek, a nawet skrzynka cukierków? Dzieje się tak, ponieważ w okresie spowolnienia organizm ludzki wytwarza więcej hormonów zwanych kortyzolem, których poziom wzrasta. Masz już wyższy poziom tego hormonu w swoim organizmie niż osoby bez zaburzenia, jeśli masz. To pobudza dążenie do konsumpcji.

Czy po cukierkach lub węglowodanach możesz czuć się dużo lepiej? Istnieje dobre wytłumaczenie: te rodzaje żywności nakazują uwolnienie substancji chemicznej zwanej serotoniną, która poprawia nastrój. Właśnie dlatego ciasta, przekąski i frytki, które są francuskie sklasyfikowane jako „” – ale pocieszające uczucia nigdy nie trwają długo. Kiedy spożywasz te smakołyki, poziom cukru we krwi spadnie (lub „załamie się”), a także będziesz zmęczony i roztrzęsiony.

Jeśli myślisz, masz problem z przejadaniem się. Lekarstwa na zaburzenia z napadami objadania się pozwolą ci zorientować się, co prowadzi do przesadzenia z posiłkami. Dodatkowo odkryj sposoby na ulepszenie swoich praktyk.

10 grudnia 2011 – Sebastian Misztal niedawno się skaleczył. Krwawienie ustało.

Tego typu zdarzenia, które są przyziemne, nie trafiają na pierwsze strony gazet medycznych. Ale także dla Misztala, 31-letniego biznesmena z Londynu, a także innych osób korzystających z odziedziczonej choroby, była to w istocie wielka transakcja. 

„To jest ogromne” – mówi dr Katherine Ponder, nauczycielka leków na Washington University w St. Louis.

W przeszłości Misztal oferował sobie zastrzyki, które regularnie zmieniają białko, którego ludzka anatomia nie jest w stanie wytworzyć. Białko nosi nazwę (FIX). Może pomóc w zatorowości krwi.

Był trzymany przy życiu. Osoby z hemofilią, która powoduje poważne krwawienia, nawet jeśli nie są ranni. Samoistne krwawienie w obrębie może być śmiertelne.

Ale zastrzyki z faset krzepnięcia są drogie i niewygodne. Osoby z hemofilią zazwyczaj wymagają zastrzyków 2 do 3 razy w tygodniu. Koszty terapii wynoszą od 150 000 do 200 000 USD rocznie.

Dlatego Misztal ostatnio z pewnością stał się jednym z sześciu facetów, którzy zastosowali naprawę, która jest eksperymentalnym problemem dziedzicznym, który stwarza ich stan.

Naukowcy zmienili DNA pospolitego wirusa, tak aby mogło być wskazówkami przy tworzeniu FIX. 

Następnie wstrzyknęli chłopakom wspomaganym przez zmienionego wirusa. Mieli nadzieję, że zrobi to samo, co wszystkie wirusy: zainfekuje komórki i przejmie ich kierunki działania.

Zwykle za każdym razem, gdy wirusy infekują komórki, komórki są przez nie przekształcane w fabryki, które wytwarzają więcej kopii tego wirusa. To utrzymuje chorobę.

W tym przypadku zainfekowane komórki wypuściły brakujące białko.

Po zabiegu, w którym cztery osoby biorące udział w badaniu są w stanie całkowicie powstrzymać ich regularne zastrzyki z białkiem. Dwie inne osoby były teraz w stanie wydłużyć odpowiedni czas między kolejnymi ujęciami do około kilku tygodni.

„Masz ludzi, którzy nie są całkiem wyleczeni”, mówi Ponder, specjalista, który może po prostu nie był wplątany w badania.  

Analiza oraz artykuł wstępny autorstwa Pondera są publikowane w najnowszy England Journal of Medicine.

Planowane wyniki zostaną zaprezentowane podczas corocznego spotkania United States Society of Hematology w North Park.

5 maja 2006 r. – CDC zasugeruje wykonanie jednego lub więcej testów na obecność wirusa HIV dla wszystkich osób w wieku od 13 do 64 lat, które odwiedzą lekarza.

Zmiana, która polega na radykalnych wskazówkach, zostanie opublikowana w czerwcu lub lipcu, twierdzi dr n. Med. Kevin Fenton, najnowszy menedżer ds. Ogólnokrajowego Centrum zapobiegania gruźlicy i zapobiegania gruźlicy CDC. Rutynowe testy na obecność wirusa HIV w miejscach pracy i klinikach lekarzy nie będą już wymagać poradnictwa, które jest obecnie integralną częścią wszystkich.

Fenton, w towarzystwie poprzedniego szefa CDC AIDS, Jamesa Currana, MD, MPH, obecnie dziekana klasy zdrowia publicznego Rollins na Uniwersytecie Emory, przemawiał dziś na seminarium prasowym z okazji 25. rocznicy pandemii AIDS.

„Wiele z nich jest wysyłanych przez 25% skażonych osób, które zwykle nie rozumieją, że zostały skażone” – stwierdził Fenton. „Musimy znacznie rozszerzyć zakres stosowania oceny HIV, po prostu czyniąc z niej aspekt rutynowej opieki”.

Fenton podał, że aktualne wskazówki zapewniają, że zapracowani lekarze i pielęgniarki nie są w stanie zapewnić rutynowego zarażenia wirusem HIV. Twierdzi, że dzieje się tak głównie dlatego, że zasady wymagają szczegółowych wskazówek dotyczących testów wstępnych.

Ponieważ ocena HIV nie była rutynowa, osoby, które wymagają testów, zwykle mają dobre wytłumaczenie, aby podejrzewać, że mogły teraz zostać skonfrontowane z wirusem AIDS. Poradnik zawiera bezpieczne informacje. Ostrzega osoby, które uzyskały wynik negatywny, aby zwiększyć swoje bezpieczne zachowanie. Pomaga również w przygotowaniu osób, które wypadają dobrze w okresie, w którym były rachunki za opiekę zdrowotną.

Fenton twierdzi, że rutynowa ocena w środowisku medycznym to tylko koń innego koloru.

„To, co chcielibyśmy zrobić, to uporanie się z barierami w dokonywaniu oceny na medycznych stronach internetowych” – twierdzi Fenton. „Rozumiemy, że barierą może być czas, który jest znaczący, aby uzyskać wskazówki przed testem. … Badanie na obecność wirusa HIV poza placówkami medycznymi będzie nadal wymagało uzyskania wskazówek dotyczących wstępnego testu”.

Timothy Mastro, pełniący obowiązki menadżera ds. Ogólnoświatowego programu CDC AIDS, twierdzi, że teoria mówi, że więcej ludzi – znacznie więcej ludzi – ostrzega o swoim statusie HIV.

„Te nowe wytyczne sugerują [zmianę] charakteru oceny wirusa HIV, aby upewnić się, że nie jest to związane z zagrożeniem dla osoby lub miasta, w którym dana osoba mieszka, ale rutynowo testuje wszystkie osoby związane z wiele lat 13 i 64 ”- stwierdził Mastro podczas seminarium prasowego. „Osoby z ciągłymi ryzykownymi zachowaniami muszą z pewnością być testowane z większą regularnością, ale uważamy, że wszyscy inni muszą być poddawani testom raz lub więcej razy w pokoleniu od 13 do 64 lat”.

Testowanie jest częścią tego, jaki stan urządzenia śledzące nazywają nadzorem – stan zdrowia, który jest publiczny, gdy zrozumiesz swojego wroga. Curran nazywa to absolutnie najbardziej istotnym narzędziem walki z AIDS.

„Nadzór okazał się absolutnie najważniejszą rzeczą w epidemii” – stwierdził Curran. „Nadal najważniejszą rzeczą jest projektowanie i kierowanie działań unikających do osób o podwyższonym ryzyku – oraz ocena poziomu, na jakim te wysiłki działają dobrze”.

28 września 2005 – ma boffinów, którzy patrzą z boku swoich siedzeń, o tym, kiedy oczywiście rozwinie się w pandemię, która jest ludzka, a programy otrzeźwiające.